Chrochta

Máte rádi sladké dobroty?

Sladká bomba zahřeje s chuti cely žaludek.

Nejlepší odpověď
da ny

Ani ne.
Pro každého je sladká dobrota něco jiného.
Kdyby nebyly, nestrádala bych.
Miluji melouny a některé ovoce.
Občas kvalitní čokoládu.
Sem tam ďobnu bombonek.
Když sladké pečico (výjimečně zákusek), tak domácí výroby (vím, co jím).
V těchto dnech spíše chlazený dezert, tvarohový, s ovocem, vlastní výroby.
Někdy koupenou mléčnou rýži.
Párkrát v roce ovocné knedlíky s „ňahňáním“ :)

K doplnění v otázce: to se mne nijak netýká.......

Další odpovědi
Malvína

Ano, sladké je mým popoháněčem. Nedovedu si bez něj představit život 🙂 Mám ráda kvalitní čokoládu, dobrý zákusek, sušené ovoce, dort (hlavně hooodne krému a tenký piškot 😉, poctivou zmrzlinu, miluju svůj štrúdl, který jsem si pečlivě vymazlila ke své spokojenosti… Je toho spousta a čerstvého ovoce nevyjímaje! Zvláště přes léto si dopřávám domácí 🙂

Rokio

Ano, sladké zbožňuji. Sladkosti jím ale v omezeném množství, abych tolik nepřibral.

Mám rád čokoládové, oříškové a jahodové dorty, většinu zákusků, řadu sladkostí (Snikers, Tatranka, Twix, Milena, Mila, Mars atd.), tabulkovou čokoládu (mléčnou i hořkou) atd.

Nemám rád ale bílou čokoládu a zákusky a dorty s ovocem, které nemám rád.