Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Jo, vítr je fajn

Ale moc silný mi už vadí, může napáchat i škody.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Odpovím jinak, viz níže

Nikdy mi nevadil, naopak. Ale potíže s kůrovcem došly do takové fáze, kdy jsme přišli o stromy, tudíž všechen vichr se mele ve městě. Škody jsou velké, pohled velmi smutný. Posledně jsem v obří vichřici letěla ven provrtat a podepřít pergolu skrz na skrz. Jinak by letěla bůhví kam. Také nám odletěl kus střechy, rozbily snad všechny květináče, nebo odletěl zahradní koberec. Jooo, už se mi to moc nelíbí, musí se vše opravovat. Vichr je tu bohužel častý. To už raději bouřku…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Odpovím jinak, viz níže

Nemám ho rád, snaží se mi dostat úplně všude. Koule v průvanu pro mně není to pravé ořechové. Ale svěží vánek v horku přijde vhod.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Míval jsem klobouk, zlý vítr ho vzal

Klobouk jsem měla a mám, ale co jsem se ho nahonila po náměstí, když mi ho ten zlý vítr vzal. 🙂
Vítr ano, ale jen v přiměřené míře, slabší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Odpovím jinak, viz níže

Tady v horách fouká vítr hodně a často. Musíme se tomu přizpůsobit a nenechávat věci volně ložené. Včera mi vítr odfoukl víko z plechové nádoby na odpad, a otevřel poštovní schránku.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Odpovím jinak, viz níže

Nemám rád vítr, slabý vánek mi nevadí.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
UPhelp

Jo, vítr je fajn

Mám rád silnější a temnější počasí. Tím myslím prudký liják, bouřku, blesky, silný vítr, temné mraky.
Je to příjemně uklidňující, hezké na oči, venku je klid (řádí tam počasí, ale jinak klid, nikdo nic nedělá, nikdo venku není).
I občasné výpadky elektřiny za takového počasí si vyloženě uživám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek