renesmee123

Máte rádi seriál Neviditelní?

Já jo 😉 co vy

Nejlepší odpověď
gecco

JO – jeden z mála, které vůbec sleduju – inteligentně humorný (některé vtípky mi dochází až ´pozdějc´), jemný, promyšlený, vynikající herecké výkony. S běžnými ´bláboly´ Novy či Primy si vůbec nezaslouží být srovnáván.
Jo – je parádní…
A doufám, že jej brzo vydají na DVD – rozhodně si jej koupím.
😉

Další odpovědi
Lamalam

Miluju to. V posledních letech zřejmě nejkvalitnější TV počin. Námět skvěle zvolený, reálie mrazivě skutečné. Já toho zmetka Laušmana mám snad i ráda.

anonym

Skvělý seriál s dobrými nápady,dobrej humor,kvalitní obsazení,prostě je to kvalita než ty blafy na bulvárech.

gecco

Lamalam – mně se líbí jeziny…
Teda, kromě toho, že je hrají hezký holky, je nádherná myšlenka babských speciálních jednotek cvičených v Černém Drinu (Makedonie, Albánie), ´krmených´ „prášky proti chlapům“…
;-D
A Poláková je excelentní blbka…
;-DD

Lamalam

Poláková nemá chybu, já jí to blbství úplně věřím. Nemáš náhodou recept na žáby v rosolu nebo kapradůr?

gecco

Kapradůr se mi jednou povedl – ´zapadl´ mi v autě jeden cejn… To bys ani nevěřila, jakej to byl smrad – už za tři dny, v létě…
;-DDD