panxnotdead

Máte rádi romské spoluobčany?

Já je osobně nemám rád. Vím, že nemůžu házet všechny do jedný pece.. A jaký vztah k nim máte vy?

Nejlepší odpověď
dudu

Mám rád všechny bezdětné cikány studující při zaměstnání.

Další odpovědi
mojitek

Rozhodně všichni nejsou stejní ! Takových 5 % jich je úplně v pohodě !
Doplňuji:
dudu : tak to je sci-fi ,ale 🙂

anonym

Já s nimi téměř nepřijdu do kontaktu. Dříve občas ano, docela to ušlo až na jednu konkrétní osobu.

briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cikani-cigani-nebo-romove-jakou-mate-zkusenost-povidejte
já mám s nima jen ty špatné zkušenosti !! bydlí u nás ve dvoře a celý den od jara do zimy řvou a řvou, jak dospělí i děti, pohazují vajgly, papírky a vůbec neuklízí..
nic na ně neplatí :((
Doplňuji:
navíc ti dospělí v Globusu u nás v Pardubicích kradou hlavně
ty ženský do těch dlouhých sukní a nutěj k tomu i svý děti a to je
to nejodpornější, proto je tak nesnáším..

to maj málo peněz od státu, že musej ještě krást a ještě tak okatě !!

Bedy

Já bych nemluvil přímo o cikánech, ale o nepřizpůsobivých občanech. Podívejte se, znám několik cikánů, kteří řádně platí nájem, starají se o děti, chodí do práce.
S takovými bych klidně na jednom patře žil, pokud budou i uklízet společné prostory, nebudou hluční,…

Znám ale i případy, kdy i občané jiné národnosti a barvy pleti, včetně bilých čechů, žijí opradu jako hovada. Nepracují, nesnaží se hledat práci, neuklízí, hlučí,… S takovými bych v jednom baráku nežil.

iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/romsti-spoluobcane
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cikani-cigani-nebo-romove-jakou-mate-zkusenost-povidejte
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nekteri-lide-odsuzuji-romy-vsichni-nejsou-zli-nekteri-jsou-slusni-staraji-se-o-deti-pracuji-atd
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsme-narodem-rasistu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-s-cikanama

stačí?

venkovan

Ano.
Pokud mi nelezou do bytu, auta, zachovávají základy pořádku, … .
Neházím všechny do jednoho pytle. Je mezi nimi hodně pracovitých a vzdělaných a leckdy jsou i lepší než moje maličkost.

anonym

Romy mám hodně ráda – stejně jako ostatní lidi a národy.
Doplňuji:
Také nehážu všechny lidi do jednoho pytle. Mám s Romy jenom dobré zkušenosti – narozdíl od Čechů, což neznamená, že bych je odsoudila.

pizlicka

a to jako buh stvoril jen bílé????tupá hlavo!

zzzzz

Já se až bojím odpovědět, abych se nedopustila trestného činu. Takže to napíšu krátce NE nemám je ráda, bojím se jich.

BurTon

Hrůza a děs.

BANAN93

můj otec říkal že ,když bydlí sem tam jedna rodina mezi námi tak jsou v pohodě, ale když se nikde vyzkytne jejich početnější populace… tak je zle! a něco na tom je

Kohut57

Nejhorší jsou ti, co se asimilují. Mají neskutečné protekce a možnosti. Na moderátora ho vyberou z tisíce lepších Čechů. Jejich rozpínavost nezná mezí. Za chvíli budeme mít českého Obamu/ nějakého Ščuku či Táncoše/, uvidíte, pak bude už jen potopa. Raději tady Rusa či Němce, ale hlavně pořádek a klid, když jsou Češi tak naivní a nebrání se nekulturní invazi. Ale možná dříve přijde ještě žlutá smršť, ti mají přeci víc v hlavě a jsou také nebezpečnější. Bude to tu prostě planeta opic.

Conchus

Nemám. Můj vztak k nim je zcela negativní, tak jako ke všem bělochům, kteří se chovají a jednají jako barevní