Illines

Mate radi ralaxacni hudbu?

Ja ano takovou co souvisi s prirodou,dest a mora atd.A take indianske pisne. Jak vy?Diky

Odpovědi
pusinka50

Mně, bohužel, všechno vyjmenované spíš znervozňuje, nemám ráda jednotvárnost a když poslouchám čtvrt hodiny houkání velryb v moři, mám toho tak akorát…

hanny 2

Relaxační hudbu mám ráda např.při masáži,na kterou pravidelně chodím 1× měsíčně.Ale většinou to s masérkou „prokecáme“,takže z té hudby většinou nic nemám.

sdesigner

Urcite…pre mna je ralax MASSIVE ATTACK…najlepsie z jointom v hube

anonym

Na hudbu tohoto typu si moc nezarelaxuju. Dávám přednost house nebo trancíku. To mě dokáže nakopnout a zlepší mi náladu.

RyuzakiKate

Ano, mám ji hodně ráda. Třeba si u ní vykládám karty nebo mince nebo jen tak ležím na zemi se zavřenýma očima. Když někomu dělám masáž (všichni zatím chválili), tak také používám příjemnou hudbu. Jak jsi už zmínila, tak určitě zvuky přírody, indiánské písně, tibetské mantry, čínská flétna, velmi známou Enyu nebo nějakou etheral/magical muziku, ta je úžasná.