fcoop

Máte rádi rádio,jogurty, bezdomáče,MHD,déš­ť,a tak? Máte něco rádi?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Fcoope , co to ma znamenat ?? ;-(
Na priblble otazky mam tady vyhradni pravo ja !! Nelezte mi do zeli ! 🙂

  • iv-

Další odpovědi
anonym

Ano

Ano,mám rád srozumitelné ankety i otázky,ale jak je patrno,u Tebe to nevyšlo!

dědapetr

Ano

Mám rád život!

anonym

Ne

Taky mi z toho čouhala nějaká ironie, tak jsem se musel 2× podívat, kdo se to vlastně ptá, ale k podobnosti na pár mladých přiblblíků chyběla aspoň nějaká ta hrubka.
Ad iv, nepodceňuj se, možná hraješ naivku, ale k takovýmhle kravinám by ses přece jenom nesnížila. To bych musel úprkem pelášit k notáři, co nám sepisoval předmanželskou smlouvu a požádat ho o okamžité zbavení tvé svéprávnosti a převedení dispozičních práv k tvému majetku, abys ho z idiocie neprohýřila.

quentos

Ano

jestli jsem to správně pochopil, jde o parodii na několik předchozích přiblblých anket :{)))>

tatanka

Ano

Mám rád déšť a Jogobelu ve slevě, víčko nenafouklé!

hornik.

Ne

Nemám rád rádio,jogurty, bezdomáče,MHD,déš­ť,a tak. Všeho je na světě příliš.
http://www.you­tube.com/watch?v=BaD­BbPOUcBM
http://www.you­tube.com/watch?v=4dP3wMW­EbXc

baghira

Ano

filva

Ano

fcoop

Co dodat…snad – díky za spolupráci.
Možná – byly,jsou a budou tady i stupidnější dotazy.

anonym

Ehm , ehm … jeste ze nejmenujete ! 🙂 -iv-

anonym

quentos … aha !! 🙂
jeste ze vas tu mam. Ja myslela , ze se fcoop zblaznil , nebo ze chlastal Protoze mi to k nemu neslo . ! 🙂
P.S. A co vy ? Jak jste dopadl na tom mistrovstvi v Polsku ? Ve Scrabble ? -iv-

quentos

díky za optání, ještě nebylo – bude v říjnu :{)>
pro mě bude úspěch už dorazit na místo konání a neztratit se :{))>

anonym

Tak drzim palecky a pak dejte nejak " nenapadne " vedet. 🙂 -iv-

quentos

no nebude to jednoduché vymyslet, když tu na sebe nemáte kontakt. Ale pokusím se :{)> díky

anonym

Dobre.