adelajda

Máte rádi ptáčky?

Já si myslím o prácích že jsou hezký nevím co vy?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

´ptáky mám ráda

Zvláště ty španělské, ale taková husička nebo kachýnka taky nejsou od věci, někdy potěší i kuřátko.
Jako specialitku si občas dám i čápa s mákem.
Doplňuji:
Pouze při zcela mimořádných příležitostech si pochutnáváme na labutích krcích nadívaných paštikou ze skřivánčích jater.

Další odpovědi
anonym

´ptáky mám ráda

Zvláště některé…
Doplňuji:
…ani nemusí mít peří :))

quentos

´ptáky mám ráda

otázka je sice jenom pro ženy, ale nebudu první, kdo to poruší.
Podle toho jaké ptáky. Ptáky jako zvířata ano… ty druhé ne.

anonym

´ptáky mám ráda

Nejraději mám španělského ptáčka, moravského vrabce moc nemusím.

venkovan

ptáky nemám ráda

Husáka ani trochu, protože mne neustále prudil. Kejhal divným hlasem . škoda mluvit.
Housera taky ne. Než se ho zbavím i uroním slzičku a pronesu mnoho nespisovných slov.
Bažanta – toho rád. Protože mohu zůstat v posteli čistý a suchý a sestry mi potom nenadávají.

Rocker

´ptáky mám ráda

Teky

´ptáky mám ráda

Doplňuji:
Ptáčky jako zvířata mám moc ráda a jako jídlo taky :D

Natty*

ptáky nemám ráda

Doplňuji:
Nikdy jsem je nemusela. A to asi proto, že je mám odmala spojena se zvířaty, který jedí červy…