Máte rádi produkty od Tatry – Pikao (kakaové) a Piknik?

Který z nich považujete za chutnější?

Nejlepší odpověď
Malvína

Jesenka je vyyyborná. A Piknik též. Jdu si koupit. Zpříjemním si pracovní den 🙂

Další odpovědi
Drap

K čemu ti jsou informace, co kdo má či nemá rád, zda se mu líbí to či tohle, nebo jaký má kdo na co názor? Tento web byl vytvořen pro něco jiného. Dáváš otázky jen pro otázky a ať ti kdokoli odpoví cokoli, tak taková informace nikomu nic nepřinese a i pro tebe je nevyužitelná. Nehledě k tomu, že takovouto otázku lze zahrnout do reklamy konkrétní firmy a konkrétního výrobku.

anonym

Drape, rozumím, ale není to tak, že web Odpovědi.cz je místo zajímavých otázek a odpovědí a je na každém, jak to pojme? Snad se zeptat mohu.