Klára K.

Máte rádi pořad Věřte nevěřte?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

Ne

Doplňuji:
nesleduji tento pořad

Další odpovědi
anonym

Ano

Doplňuji:
A některé příběhy si i celkem pamatuji.

registrovana

Ano

Terez_ka

Ano

Ano určitě MILUJI ♥♥

BANAN93

Ano

Natee

Ne

To, že některé příběhy jsou podle pravdy, není zrovna uklidňující.. O:-)

Beer4Real

Ne

jestli jsou ty příběhy podle pravdy opravdu podle pravdy tak po pravdě to nahání docela hrůzu :)

zteblade

Ano

led

Ano

Ako správna „slečna Marplová“ sledujem záhady a snažím sa ich vyriešiť skôr, než mi ich réžia predloží na taneri. Také záhady a nemusia to byť akurát kriminálne prípady ako u slečny Marplové, sú krásny relax a duševné cvičenie…

informácia z wiki:
„slečna Marplová slaví větší úspěchy než policejní vyšetřovatelé a snadno řeší záhady, se kterými si policie neví rady.“
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ja­ne_Marplov%C3%A1

vera12

Ano