Mili @

Máte rádi pohodu při hořících svíčkách?

Já si občas s přítelem zapálím svíčky a dáme si vínečko…
Doplňuji:
No, já neměla na mysli hřbitovní svíčky!
😁

Nejlepší odpověď
anonym

no to je užívání,já si někdy zapálím svíčky kolem vany a pěkně si hovím v teplé vodičce plné pěny

Další odpovědi
ReHu

Miluju pohodu při svíčkách.

Mám je zapálené velmi, velmi často.
V obýváku (i bez vínečka), v ložnici v solné lampě, v koupelně, v práci, …

janek66

Zrovna teť mi tu hoří svíčka v solné lampě.Navozuje dobrou pohodu.Oheň má kladný vliv na lidskou psychiku.Pohled na plápolající oheň je velmi uklidňující.

vecernice

Mám,ale marně přemýšlím kdy to bylo naposledy.Tak si to jednou za čas vychutnám alesponˇ sama.Vana plná příjemných bublinek a olejíčků.Zapálená svíčka,nejlépe tři a dopřeju si i to decko vína.Pěkná představa,až na to že mi za chvilku začne mlátit srdce a musím ven.

Terryle

Jo, svíčky i oheň obecně miluju, takže je pálím skoro pořád – když se učím, když pracuju i když prostě jen něco dělám v místnosti. Solná lampa, aromalampa, hezkej svícen, beru všecko! Teďka mi tu taky jedna hoří… A takovou tu relaxační pohodu s muzikou, kytarou, čajem a případně pár přátelema si bez svíček vůbec představit neumím :o)
A vzhledem k tomu, že jsem celkem zmrzlá, si svíčkama s oblibou přitápím. Před nějakýma pár rokama najednou na jaře uhodily hrozný mrazy, na kolejích nám už dávno netopili a já měla na pokoji takovou klemru, že jsem vyrazila pro balík čajovejch svíček. Pět nebo sedm jsem jich rozestavěla po pokoji a za chvilku tam bylo nádherně… :o)

Miroslavst

já si tu pohodu užiju až umřu a vínečko si pak daj na mě jiní :D

dagry

JO, ještě teď mi v obýváku 3 dohořívají. Je to příjemný relax.