Miroslavst

Máte rádi pečenou kachnu se zelím a knedlíkem?

a teď jsem zvědav, co je lepší
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radi-masem-plnene-zelne-listy

Nejlepší odpověď
anonym

já jsem se právě přejedla ale svíčkovou tu bych si dala

Další odpovědi
BEAES

Tak a jdu navštívit lednici. Díky.

Jahoda

Jo, mám ji hodně ráda. Naposled jsem ji měla předevčírem a zítra budu dělat zase – na poslední den v roce. 1. ledna se totiž (prý) nesmí jít drůbež – jinak by nám uletělo štěstí :))

anonym

Kachýnku mám rád,ale musí mít více než dvě kila šedesát! A nemusím brrrrrr knedlíky,stačí mi brambor!

aramah

Bramborovej knedl a červené zelí no a tu kachničku,to fakt můžu..

panenka

Miro nedělej mi chutě začínám mít hlad 🙂jinak kačenu moc nejím raději jiné maso

Mili @

mám ráda kachnu se zelím a knedlíkem, masem plněné zelné listy, plněné papriky a koneckonců asi vše…
kromě červů, chobotnic a podobných potvor…
😁