kablik

Máte rádi pečenou kachnu?

pak si vyskoušejte recept z tohoto odkazu:http://hobby.id­nes.cz/dokona­lou-kachnu-upece-i-absolutni-zacatecnik-staci-kmin-sul-a-budik-11h-/hobby-domov.aspx?c=A110723­_201656_hobby-domov_mce,i běžně pečená kachna je velice dobrá pochoutka ale tento způsob je prostě super, má jen jeden nedostatek že se obtížně porcuje, je totiž tak dokonale upečená že maso přímo odpadává od kostí, zato dokonalá chuť všechno vynahradí. já ji dnes dělal tak vím o čem mluvím, oproti recptu jsem ji podlil 2lžícemi vody měl jsem obavy aby se nepřipekla, po 5hodinách jsem ji odklopil, sebral velké množství šťávi s omastkem a ještě 10minut ji opékal na 200 stupnů. Byla dokonalá, vřele doporučuji.

Nejlepší odpověď
annas

I když už je to dlouho, recept na stejnou přípravu kachnu byl už vložen.

Také ji tak peču už asi 2 roky.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pecena-kachna-se-zelim-co-mi-doporucite

Další odpovědi
anonym

Děkuji,určitě vyzkouším,ještě zkusím to máslo.

anonym

Kde bydlite ? Napiste sem adresu ! Pomuzeme vam s tou kachnou , at vas netizi v zaludku ! 🙂

  • iv-

www

Tak kačenku můžu velmi! 😁
Bohužel tvůj odkaz není pro mne nic nového, poněvadž pomalé pečení praktikuji s úspěchem už delší dobu u všeho 😉
Jednu mám na mrazáku a čekám až se ochladí, teď je pro mne na takové jídlo moc velkej hic 😁

Drap

Mám rád a dnes byla k obědu. Panuje uplná spokojenost

arygnoc

jejda, a jak!

vyzkouším.

(také peču pomalu a déle)

beer

Pomaloučké pečení masa, třeba různého dohromady i s přílohou, praktikuji už spoustu let a naučil jsem to ke vší spokojenosti dokonce široké okolí ))