petka.s

Mate rádi Ovčáčka?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

ja nejsemstrucna

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne. Dokonce nejsem ani hnědočech, imigrant, ekologický aktivista nebo dokonce ochránce práv „něčeho/někoho“ či jiný úchyl. Vím – jsem tím pádem v dnešní době beznadějně out, ale JSEM PROSTĚ NA ŽENSKÝ! ;) :D :D

Další odpovědi
anonym

Nanejvýš jako komika. Jeho profese je o permanentním zakrývání a následném omlouvání a přiohýbání neobratných až hloupých výroků prezidenta veřejnému mínění. V tomto počínání je tak průhledný až je to místy nechtěně k smíchu.

nyjono

Proč ho milovat? Neznám ho osobně.
Lze mít rád někoho, koho znám pouze z médií?

Drap

Jestli myslíš Čtveráčka, tak ano.

marci1

Je s ním velká legrace. Na jarmarku si třeba oblékl oblečení, které dostojí jeho jménu. 🙂
https://www.ex­pres.cz/viral/ji­ri-ovcacek-foto-dne.A160724_104­356_dx-viral_khor

Klaproth

Miluji ho, ale pouze platonicky. Už je zadaný – https://www.ex­pres.cz/mff-karlovy-vary/jiri-ovcacek-karlovy-vary.A160707_153­038_dx-vary2016_pali

led

Myslíte toho mladého pastiera ovcí, čo pasie na lúke pod lesom…?
Pokiaľ sa pýtate na iného, moja otázka znie: ktorého Ovčáčka máte na mysli
J. Ovčáčka – človeka,
alebo J. Ovčáčka – hovorcu,
alebo J. Ovčáčka – novinára
ako človeka ho osobne nepoznám, ako hovorcu a novinára len z médií

Pepa25

Ne. Je sice tak trapný, až je vtipný, ale jeho přístup bohužel může motivovat další subalterní úředníčky, aby si hráli na něco, co nejsou, když jim to jejich neschopný (nebo všehoshopný) šéf povolí. Je to ale degradace pozice tiskového mluvčího ústavního činitele.