Avatar uživatele
briketka10

MÁTE RÁDI OSLAVY JAKÉHOKOLIV DRUHU?TŘEBA NAROZENINY,SVAT­BY,PRACOVNÍ VEČÍRKY,ALE I VÁNOCE?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, dědapetr, Drap, zzzzz před 4545 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Ne nemám,ale dělám je kvůli dětem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

vánoce ještě ano, ale jinak mě oslavy neberou

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Vánoce mám rád, pěkně v klidu. Žádné oslavy nemusím. Pokud to jde, tak se vyhnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Firemní večírky rád nemám a ani se nechci zůčastnovat.Je to pokrytectví.Vánoční svátky mám rád jako v klidu strávené dny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

mám rád oslavy a setkávání lidí, ale bez alkoholu nad míru přiměřenou, jinak odcházím. Páč kdo se má dívat na ty ožrali!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano, mám, tedy kromě svateb, to je na mě příliš velkej a zbytečnej humbuk, kór když se to stejně za pár let zas rozvádí. Spíš jsem na ty menší. Kromě Vánoc a Velikonoc i firemní večírky, kde mám výhodu, že nemůžu chlastat, takže zatímco kolegyně jsou na mraky, já jdu domů s čistou hlavou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Nemám rád nic z toho,jsem od přírody plachý člověk nevyhledávající společnost.Lidi i vlastní rodina mi to mají za zlé.Nemám moc rád ani ty Vánoce.Jako dítě jsem pár pěkných prožil,potom jedny krásné na vojně a pak už jsem raději sám.Manželu odvezu k mamince a je mi doma báječně samému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Přímo nenávidím vešekeré oslavy, ať už soukromé i takové ty „stádní“, jak si všichni ve stejný den dají k večeři kapra s br.salátem a pak dělají pod stromečkem, jakou mají radost z dárků. Pracovní už se mne naštěstí netýkají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek