briketka10

MÁTE RÁDI OSLAVY JAKÉHOKOLIV DRUHU?TŘEBA NAROZENINY,SVAT­BY,PRACOVNÍ VEČÍRKY,ALE I VÁNOCE?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne nemám,ale dělám je kvůli dětem.

Další odpovědi
hanulka11

vánoce ještě ano, ale jinak mě oslavy neberou

Drap

Vánoce mám rád, pěkně v klidu. Žádné oslavy nemusím. Pokud to jde, tak se vyhnu.

ten který je

Firemní večírky rád nemám a ani se nechci zůčastnovat.Je to pokrytectví.Vánoční svátky mám rád jako v klidu strávené dny.

cukrar

mám rád oslavy a setkávání lidí, ale bez alkoholu nad míru přiměřenou, jinak odcházím. Páč kdo se má dívat na ty ožrali!!!

quentos

Ano, mám, tedy kromě svateb, to je na mě příliš velkej a zbytečnej humbuk, kór když se to stejně za pár let zas rozvádí. Spíš jsem na ty menší. Kromě Vánoc a Velikonoc i firemní večírky, kde mám výhodu, že nemůžu chlastat, takže zatímco kolegyně jsou na mraky, já jdu domů s čistou hlavou…

jendahun

Nemám rád nic z toho,jsem od přírody plachý člověk nevyhledávající společnost.Lidi i vlastní rodina mi to mají za zlé.Nemám moc rád ani ty Vánoce.Jako dítě jsem pár pěkných prožil,potom jedny krásné na vojně a pak už jsem raději sám.Manželu odvezu k mamince a je mi doma báječně samému.

Sůwa

Přímo nenávidím vešekeré oslavy, ať už soukromé i takové ty „stádní“, jak si všichni ve stejný den dají k večeři kapra s br.salátem a pak dělají pod stromečkem, jakou mají radost z dárků. Pracovní už se mne naštěstí netýkají.