dgfdgf

Máte rádi originální CD, DVD, DVD-R? Máte doma nějaký originálky, i když si můžete vše poslechnout atp. na internetu?

A máte od jednoho dvd víc různejch edicí?

Nejlepší odpověď
quentos

Jasně, řadu. Zejména od cca pěti největších „srdcovek“ mi připadá jako zločin si něco vypalovat.

Další odpovědi
gecco

Co je to „originální DVD-R“???
😁
Jistěže mám originály, vypaluju si jen jejich kopie (třeba do auta)…
😉

briketka10

Ano, mám jich hodně a vše 100 %
na internetu není to si buď jist.
Koncerty a další Best výběry mám
jen koupené :)

Doplňuji :
Jo a mohu říct, že většinou si stahuju z YouTube
mnohdy velké perly z archivu mých oblíbených
kapel za něž jsem ráda 😁

ReHu

Vše na internetu rozhodně není.
Jak jsi na to přišel?

Emefej

Nesmysl. Na internetu rozhodně není všechno. Všechnu svou oblíbenou muziku mám na originálních nosičích, jenom vinylových desek mám přes 400.

lexx

něco mám v originále ale i výpalky, některé tituly, archívní sběratelské rarity jsou nesehnatelné a nemožně drahé, DVD z trafiky za pade, Hendrix, Clapton, Santana, Jackson, Genesis, Pražský výběr, Rolling Stones…to docela jde a kopírovat se skoro nevyplácí, navíc jsou lisované a tedy trvanlivé, s obrázkem…