Drap

Máte rádi, nebo dokonce občas pečete pěkné dorty ?

Pokud ano, tak vás určitě zaujme tato inspirace :
http://letecka­posta.cz/370419560
Doplňuji:
Musíte uznat, že je to unikát. Chtěl bych vědět, kdo by si na něco podobného troufl

Nejlepší odpověď
anonym

Drape, to byl krásný dort.
Sice mne pečení právě tento týden čeká, ale bude to klasika. Takovou péči tomu určitě nedám. Nicméně děkuji za inspiraci.

Další odpovědi
briketka10

to byl fofr, ale určitě bych si netroufla hned v půlce jsem věděla, že se jedná o pejska a co to bylo za hmotu do které ho pořád balila tu bych asi nejedla nevím, jestli to byl marcipán ten tedy jím, ale bylo ho moc moc..
dortík „pes“ seděl jako u kadeřníka a vypadal jako originál povedl se :DD

hanny 2

Takové dorty dělá moje sestra – a to není cukrářka.Každý kdo ji zná,si objednává právě u ní a ví,že vymyslí něco originálního a také to udělá,všichni to obdivují – od přesné kopie globusu – až po – třeba čarodějnici.
Doplňuji:
Jo a na tom globusu má v některých státech zapíchané vlaječky.

anonym

Drape,nic ve zlém,ale takový to dort bych nevzal do huby! Ne proto,že nemám až tak rád sladké,ale při představě,že tomu psu uřežu palici je mi na bl…