Drap

Máte rádi moudra do života ?

Tady jich několik je. Třeba vás pobaví
http://letecka­posta.cz/420580591

Nejlepší odpověď
anonym

Moudra života ráda mám. Taky si občas nějaké vymyslím. Potom mne nejvíc naštve, když otevřu e-mail a ono už to někdo zase napsal za mne. A z toho plyne: nevěřte lidem, hlavně ne „přátelům“.

Další odpovědi
briketka10

ty byly hezký, a to s tím šéfem dokonalý, že prý anekdota he..
tak díky :D

Amie

Já osobně mám raději Murphyho zákony, protože jsou pravdivé a poté vlastní moudra, která si vytvářím z vlastních zkušeností a názorů. Moudra jsou hezká, ale nějak na mě působí negativně. Asi tím, že jsou sice pravdivá, ale většina se týká toho, jak bych se měla chovat já, ale přestože to dělám, takna ostatní to vliv nemá.
Doplňuji:
Ale tyhle jsem četla a jsou vážně úžasný. Díky za připomenutí, konečně něco, co mě přinutí se usmát :)

Damiana

Skvělé, moc jsme se s mužem zasmáli – četl mi to přes rameno. Díky. Hlavně to s tím bazénem nemá chybu! 🙂