dust8

Máte rádi městský, vesnický rozhlas? Posloucháte bedlivě jeho informace, či vám to jde jedním uchem dovnitř, druhým ven?

Já bych ho zrušil. Kdo dnes nemá internet, tak má tv a rádio a kdo nemá ani to, tak si koupí noviny a když nemá na noviny, tak se může ptát lidí na ulici co je nového, jaký je rok atd.

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá se říct, že ho mám rád, ale občas se tam dozvím nějakou důležitou informaci.

Další odpovědi
anonym

Obecní rozhlas je velmi levný způsob jak pustit „do etheru“ nějakou podstatnou informaci … „Lidé, hořá !!!“ … něco v tom smyslu. Alternativně byste mohl využít služeb operátora a rozesílat všem lidem v okolí konkrétní BTS stanice smsky z takovou zprávou, ale hádejte co : JE TO MNOHEM NÁKLADNĚJŠÍ, protože operátor rozhodně není žádná charita nemluvě o tom, že byste pro zajištění takové služby musel uzavřít smlouvu se všemi třemi najednou 🙂 To už je mnohem lepší ten obecní rozhlas.