Máte rádi Martu Kubišovou?

Gott je na první stránce seznamu a paní dáma, co naši vlast svým zpěvem zachraňovala a i svým kladným postojem k naší vlasti, je někde až v pozadí.
Této dámě osobně přeju brzké uzdravení a pohodu.
http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/385165-marta-kubisova-utrpela-infarkt.html
Díky za odpovědi.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gzhHldn5rdU

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano,mám ráda Martu i její písničky,je to opravdu Dáma s velkým „D“.
A taky proto,že má ráda pejsky.
A přeji jí,ať je brzy v pořádku!

Další odpovědi
Mc Merkurion

…ono to možná bude tím,že zprávy přidávaj podle času,nejčerstvější nahoře:
Zpěvačka Marta Kubišová v neděli utrpěla infarkt a byla hospitalizována – Dnes 15:31

Karel Gott má rakovinu mízních uzlin – Dnes 18:53

… nic jiného bych v tom nehledal…

redy

I když celebrity, jsou to jen lidi, a taky maroděj.
Snad se oba z toho dostanou. I když…

ptáč

Husy jsem s ní nepásl.

Nakobyl

No že by svým zpěvem zachraňovala republiku je velmi přehnané. 20 let byla zalezlá někde v účtárně a zpívala občas jen na soukromých chlastačkách svých nejbližších. Až v onom listopadu je organizátoři „revoluce“ vyhrabali a přesvědčili. Od té doby žije jen z podstaty tehdejšího vystoupení. Proto ji nemusím.

lexx

jo, poslouchat se dá ale co se po kalamitě 11/1989 začala angažovat v politice…

Drap

Nemám a nikdy jsem neměl.

anonym

„Mrakomor“…

http://img.fdb­.cz/galerie_ms/5/5184a­339b0e8031c031708fc19728­.jpg

anonym

Ne, měl bych?

Martin Tomča

Ale jo Martu mam rad. Rozhodne radsi nez Gotta s tou svou zlatokopkou.

anonym

ne, mě osobně je nesympatická

Agneta

Nakobyl >>> 20 let byla zalezlá jako ten Dubček že, místo aby dál úspěšně budovali komunismus:DD

ptáč

Goťák je lepší.

anonym

Pro Mc Merkurion:
Bylo už jasné,když jsem tu vkládal dotaz,jestli Gottová mluví pravdu,že to není srdeční záležitost ohledně Gotta,pak otázku smazali.
Info jsem měl,že srdce to není a pak z toho vyšlo tohle.
Snad bude pan slavík v pohodě,stejně tak paní Marta.
Ono jde o to,kdo je slavnější a né o čas,co se komu přihodilo.

anonym

U mně je Kubiška stará vražda, jak pro tebe „starej“ Hrušínský.

Mc Merkurion

pochopil jsem z dotazu,že jsi se zamýšlel na pořadí zpráv ohledně důležitosti dotyčného…