Ametyst

Máte rádi leteckou show?

Leteckou show navštěvuji každoročně, a snažím se tam i fotit. Je to skvěle a neobvykle strávený den, něco zvláštního.

Nejlepší odpověď
marci1

Mám. Letadla miluji. Když se objeví na obloze, musím se zastavit a pozorovat je. Jednou jsem se kvůli tomu praštila do hlavy! 🙂

Další odpovědi
Kepler

Ano, čas od času je navštěvuji. Naposledy dny NATO v Mošnově. Paráda!

led

Pri pozeraním na leteckú show nevidím len výkony pilotov a ladnosť línií lietajúcich strojov, ale aj súhru „baletu“ pozemného personálu a organizačného týmu, bez ktorých by táto šou ani nefungovala. Úctu a oslavu si nezaslúžia len lietajúci piloti, ale aj tí „neviditeľní“ na zemi.

aliendrone

Mě spíš bere okukování strojů ZBLÍZKA na zemi, nejlépe s možností do nich vlézt. ;) :D Nic proti letecké show nemám, ale občerstvení tam bývá mizerné. Raději jsem lezl do zoologické zahrady – první stánek hned za vrátnicí a než člověk vylezl k pavilonu opic (ne že bych do toho smradu vlezl), tak už měl lehce naváto. U zubrů (někdy uhelnatou) opékanou klobásku, pak dle vratkosti nohou dolů lanovkou nebo pěšo (další stánky) a závěr vedle tučňáků v Kolibě.

Bože – kam se hrabe Bali, tohle byla turistika! ;) :D Popis trasy pochopitelně sedí na dobu dlouho před povodněmi, od rekonstrukce po záplavách se tam určitě, ale URČITĚ chystám! :D :D :D

Rokio

Nemám rád leteckou show. Mám jiné koníčky.

Kepler

alien: seděl jsem v kokpitu L-39 i B-52. Bože, skoro jako bych letěl!

Kepler

Na těch dnech NATO byla spousta lidí na mě nasraných, protože jsem sofistikovaně předbíhal ve frontách a ještě ukecával organizátory. To bylo dílo, dodnes jsem na to pyšný!

Ametyst

Tak na předbíhání nejsem, vždycky jsem trpělivá.Dobře si vedeš. 🙂

aliendrone

Tak v Albatrosu jsem nejen seděl, ale v něm i letěl, heč!. ;) :) Ale se Stratofortessem jsi mě dostal, ten jsem neviděl ani z dálky, natož abych seděl v kokpitu! Chmeyde, já chci takýýý! ;) :D :D

aliendrone

Rokio>>> Že máš jiné koníčky ještě není důvod NEMÍT RÁD leteckou show, myslím. Proč ti vadí? By mě zajímalo. :o ;)