Avatar uživatele
Ametyst

Máte rádi leteckou show?

Leteckou show navštěvuji každoročně, a snažím se tam i fotit. Je to skvěle a neobvykle strávený den, něco zvláštního.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone, Karolajn, Viktorie II. před 1703 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Mám. Letadla miluji. Když se objeví na obloze, musím se zastavit a pozorovat je. Jednou jsem se kvůli tomu praštila do hlavy! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ano, čas od času je navštěvuji. Naposledy dny NATO v Mošnově. Paráda!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Pri pozeraním na leteckú show nevidím len výkony pilotov a ladnosť línií lietajúcich strojov, ale aj súhru „baletu“ pozemného personálu a organizačného týmu, bez ktorých by táto šou ani nefungovala. Úctu a oslavu si nezaslúžia len lietajúci piloti, ale aj tí „neviditeľní“ na zemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Mě spíš bere okukování strojů ZBLÍZKA na zemi, nejlépe s možností do nich vlézt. ;) :D Nic proti letecké show nemám, ale občerstvení tam bývá mizerné. Raději jsem lezl do zoologické zahrady – první stánek hned za vrátnicí a než člověk vylezl k pavilonu opic (ne že bych do toho smradu vlezl), tak už měl lehce naváto. U zubrů (někdy uhelnatou) opékanou klobásku, pak dle vratkosti nohou dolů lanovkou nebo pěšo (další stánky) a závěr vedle tučňáků v Kolibě.

Bože – kam se hrabe Bali, tohle byla turistika! ;) :D Popis trasy pochopitelně sedí na dobu dlouho před povodněmi, od rekonstrukce po záplavách se tam určitě, ale URČITĚ chystám! :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nemám rád leteckou show. Mám jiné koníčky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: seděl jsem v kokpitu L-39 i B-52. Bože, skoro jako bych letěl!

před 1703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Na těch dnech NATO byla spousta lidí na mě nasraných, protože jsem sofistikovaně předbíhal ve frontách a ještě ukecával organizátory. To bylo dílo, dodnes jsem na to pyšný!

před 1703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Tak na předbíhání nejsem, vždycky jsem trpělivá.Dobře si vedeš. 🙂

před 1702 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Tak v Albatrosu jsem nejen seděl, ale v něm i letěl, heč!. ;) :) Ale se Stratofortessem jsi mě dostal, ten jsem neviděl ani z dálky, natož abych seděl v kokpitu! Chmeyde, já chci takýýý! ;) :D :D

před 1703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Rokio>>> Že máš jiné koníčky ještě není důvod NEMÍT RÁD leteckou show, myslím. Proč ti vadí? By mě zajímalo. :o ;)

před 1703 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek