Avatar uživatele
Berušinka

Máte rádi kytičky

Pěstujete doma kytky jako svůj koníček? Sbíráte konkrétní druh? A na jaký „kousek“ jste nejvíce hrdí? Kolik času jim každodenně venujete?
Já mám třeba ráda nenáročný kytičky =) – mám z pecky krásný pomerančovník (nebo možná je to mandarinka =D – ted nevím) – krásně mi roste, nikdy se mi nestalo, že by měl nějaké škůdce, jako se mi to stávalo třeba u ibišků – to byla moje velká láska – měla jsem všechny možný barvičky, ale dost často je něco napadalo, tak jsem s tím sekla =D … tedka mám menší nenáročný kytíí, pak toho citrusa, no a ještě dva mega banány – jsem je letos na jaře přesadila do větších a oni najednou začaly dělat listy velký jako kráva! =D Máma z nich vždycky valí oči =D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? tom004, dědapetr, anonym před 4684 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Ano mám léčivky.Kalísie voňavá – Domácí ženšen.
Jiaogulan – ženšen pětilistý.Rozmarýn.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Máme jich plný byt i chodbu.Jsou nádherné,hlavně díky péči mé ženy.U ní je to skoro posedlost.Ale v tom dobrém slova smyslu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DDarent

Já si je nepěstuju, ale budu muset začít, protože potřebuju měco na hrob… (svůj)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Kdybych ti měla vyjmenovat co vše pěstuji, byla by to dlouhá – předlouhá řada, květiny máme doma , venku, všude staly se naší součástí a bez nich bych si nedovedla představit život. Dům bez květin je jako pustina .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek