Berušinka

Máte rádi kytičky

Pěstujete doma kytky jako svůj koníček? Sbíráte konkrétní druh? A na jaký „kousek“ jste nejvíce hrdí? Kolik času jim každodenně venujete?
Já mám třeba ráda nenáročný kytičky =) – mám z pecky krásný pomerančovník (nebo možná je to mandarinka =D – ted nevím) – krásně mi roste, nikdy se mi nestalo, že by měl nějaké škůdce, jako se mi to stávalo třeba u ibišků – to byla moje velká láska – měla jsem všechny možný barvičky, ale dost často je něco napadalo, tak jsem s tím sekla =D … tedka mám menší nenáročný kytíí, pak toho citrusa, no a ještě dva mega banány – jsem je letos na jaře přesadila do větších a oni najednou začaly dělat listy velký jako kráva! =D Máma z nich vždycky valí oči =D

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ano mám léčivky.Kalísie voňavá – Domácí ženšen.
Jiaogulan – ženšen pětilistý.Rozmarýn.

Další odpovědi
tom004

Máme jich plný byt i chodbu.Jsou nádherné,hlavně díky péči mé ženy.U ní je to skoro posedlost.Ale v tom dobrém slova smyslu.

DDarent

Já si je nepěstuju, ale budu muset začít, protože potřebuju měco na hrob… (svůj)

hanulka11

Kdybych ti měla vyjmenovat co vše pěstuji, byla by to dlouhá – předlouhá řada, květiny máme doma , venku, všude staly se naší součástí a bez nich bych si nedovedla představit život. Dům bez květin je jako pustina .