cappuccino

Mate radi kurkumu a skorici?

Po zimni vecery doporucuji caj Korenena kurkuma se skorici. Je to vyborna a chutna kombinace. Da se koupit v lekarne.

Nejlepší odpověď
Lurius

Miluji kořeněné čaje, zkoušel jsem domácí i kupovaný ale v zimě a hlavně na Vánoce radši piju kořeněné ovoce

Další odpovědi
paul1

Občas používám, ne tedy přímo směs z lékárny, ale samostatné, používáme i jako koření.

Ametyst

Mám ráda obojí. S čaji experimentuji, a do lékárny chodím kupovat jenom peroxid a Aspirin.

da ny

Ano,
bez Vašeho doporučení, už přes 40 let. Skořici ještě déle ;D

Lgee

Ano

Filip84

Kurkumu: nepoužívám.
Skořici: do vývaru na pho bo, pho ga, pho heo…

A k tomu odvaru: „Klíčinice jakýs odvar nečistý přinesla mi. Toho mi netřeba, nemocná nejsem!“ 🙂

Kajoch

Kurkumu již dlouhodobě používám v kuchyni a skořici třeba do kávy a nebo při svařování vína.