Máte rádi kuřecí směs s houbami, sojovkou a pepřem?

jen tak s rohlíkem, to je báječný žrádýlko.
Ochutnal jste toto někdo?
Barboši, kuřecí směs, houby, pepř a sojovku, četl jsi odkaz?

Nejlepší odpověď
anonym

Udáváš málo ingrediencí. Jak mám vědět co se dává do té směsi?

Jugárku, odkaz jsem nečetl, protože jsi žádný nevložil, ale pokud já dělám kuřecí směs, tak kuřecí prsa pokrájím na menší kousky, okořením, osolím a obalím je v solamylu a vajíčku. Cibuli a papriky nakrájím na hrubší kostičky, pórek (mladou cibulku) pokrájím na kolečka a přidám i houby. V hlubší pánvi na oleji orestuju maso a postupně přidávám ostatní suroviny. Podle potřeby přidám sojovou omáčku a podle chuti lehce opepřím.

=============­========================

Tak tomu já říkám kuřecí směs, ty kuchaři…

Další odpovědi
chachar1922

To jsem ještě neměla.

jirkajirka

Kuřecí směs s houbami nebo kuřecí směs se sojovkou a pepřem. Ale kuřecí směs s houbami, sojovkou a pepřem, to je, jak by to vařil pejsek s kočičkou.

gecco

Ne…
Kuřecí běžně nekupuju…
A nějaké směsky už vůbec ne…

Drap

Já raději něco z masa. Kuřecí mám rád co vyroste na dvoře. To co se prodává, má do masa hodně daleko.

Tw!st

Ano, miluju všechny kuřecí jídla

anonym

Barboši,neptal jsem se na tvůj recept,zněmní otázky bylo jasné.
Kdybys tohle ochutna jak jsem napsal,pak bys mohl kybicovat.

anonym

Kdybys napsal „kuře“ na houbách se sojovkou a pepřem, tak bych to považoval za jídlo, ale pokud napíšeš „směs“…
Ty napíšeš blbý dotaz, blbě odpovíš a potom se strašně rozčiluješ, že ti je odpovídáno jinak, než si myslíš.