FilosofovaEm

Máte rádi kuřačky? Co vás na nich láká?

Nejlepší odpověď
petka

Já odpovídám na dotaz, ačkoliv jsem žena a kuřačky ani kuřáky nesnáším (ne je jako osoby), ale jak smrdí, nedokáží se ovládnout, ničí to zdraví (hlavně lidí okolo) a samotný mě to je odporný a zakázala bych to všude!!!

Další odpovědi
oskar

Kuřačky rád nemám,ale je mi jich líto,že se staly otroky nikotínu.

janek66

Nemám rád kuřačky-protože nerad líbám"popelník"­.Proti ženám kuřačkám nic nemám,ale pro "intimnější"chvíle si vybírám zásadně nekuřačku.Cigaret-pro upřesnění.Ono je obrovský rozdíl políbit ženu která jemně voní parfémem nebo tu která (ženy prominou) smrdí kouřem jak trafika.

quentos

nemám a neláká mě na nich naprosto nic. Ba naopak, vidíte krásnou babu, pak sklouznete pohledem na ruce, zjistíte, že v jedné drží cígo a obrátí se vám žaludek. Fuj …

Navíc prý líbat kuřačku jak rozžvejkat dvacku cigaret.

aramah

Kéž by na světě nebylo nic ohavnějšího než kuřáci.Drogy alkohol,páchne to z lidí jak pípa,přitom se o pivu mluví jak o zlatém moku.Takovej ožralej chlap HNUS..Můj muž kouří samo sebou že né ty levné hnusy.Z úst mu nepáchne jak se tu někteří zmínili.a zuby co by za ně dali někteří nekuřáci..Pouze a jenom můj osobní názor! PS já jsem dnes již nekuřák :DDD

Jahoda

Všeobecně nemám ráda kuřáky. U mužů bych to ještě tolerovala, ale k ženám se mi to v žádném případě nehodí. Žen – kuřaček ale čím dál víc přibývá… Já se ale obětí nikotinu nestanu nikdy. Do takového svinstva, které mi nic nedá ba naopak – ničí zdraví, spadnou nechci. Ale neodsuzuji lidi, kteří cigarety kouří. Mám mnoho kamarádů i kamarádek, kteří cigarety kouří a je mi s nimi fajn. Když mi kouř z jejich cigaret nejde do obličeje, dokážu to překousnout 🙂