Máte rádi kuchaře Jaroslava Sapíka?

Vím,že je to mistr kuchař,ale proč za celej svůj kuchařskej život ještě neví,že se říká celer a né cerel.

Odpovědi
Lamalam

Sapík je možná dobrý kuchař (nevím, nic jsem od něj nejedla), ale je hrozně neatraktivní a nudný, do moderního TV pořadu se nehodí. Pár dílů s ním jsem viděla a další už vidět nechci.Toho, že říká cerel, jsem si nikdy nevšimnula.

ReHu

V TV jsem ho ještě neviděla, ale....., jak mohu mít ráda někoho, koho bych znala jen z TV pořadů?
Ráda se dívám na Kašpárka. Či jak se jmenuje 🙂. Pořad o vaření s ním má šmrnc 🙂

anonym

mě osobně je nesympatický a jako kuchař má svůj styl. všude všeho hodně a to jídlo šmrnc co se týká vizuálního pohledu. jinak jsou i horší jako Hruška „kuchař“, Kašpárek

anonym

Příspěvek: Má tento uživatel pravdu, nebo jenom plácá nesmysly?!
http://www.od­povedi.cz/
Nahlásil uživatel: Jugar
Z důvodu: Ostatní porušení pravidel serveru nebo kodexu uživatele.

anonym

Co to je z tvoje?

anonym

Nechám si poradit od tebe, znalce češtiny! Poradíš, nebo se obrátíš na annas?!

anonym

Já s ní husy nepásl.

Drap

Ona by taky s tebou nepásla.

anonym

Tak si jí strč,víš kam!!
Když ona husy pásala.já byl malý děcko a to je ode mne všecko.