Heřman

Máte rádi krev.

Doplňuji:
Myslím tím že tu krev vidíte když se někdo zraní nebo i vy.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano vlastní

Samozřejmě vlastní, potom ještě husí nebo kačení a taky vepřovou v jelitech, nebo v krvavé tlačence
Doplňuji:
A to má někdo rád, když se někdo zraní ?

Další odpovědi
hanulka11

jiná odpověď

Doplňuji:
vidět ji – mi nevadí ,ale nejím ji v ničem

briketka10

jiná odpověď

nevadí mi, když mi ji odebírají to se koukám na jehlu, jak mi ji sestra napichuje a i jak ta krev teče do ampulky s oblibou..
no jó, ale po čtyřech se tak nějak už potácím mám nízkej tlak..
na filmy, kde teče hodně krve se taky dívám moc ráda :))
a miluju prdelačku s kroupama pěkně osolenou a jelítka :)
Doplňuji:
když se někdo zraní, tak mi to taky nevadí, nedávno byl sestry pejsek na dvou operacích a já musela asistovat veterinářovi(byl zatím sám potom přišel druhý) a držet ho místo sestry ona na to neměla nervy, aby mu nabral krev a potom ještě, aby mu píchl injekci na uspání před těmi operacemi..
ona jsou zvířátka tak živá a cukají sebou, minule ho skoro pokousal..chtělo to pevnou ruku, tu moji :))

anonym

jiná odpověď

Doplňuji:
Nevadí mi žádný pohled na krev a pokud je skutečná, tak tím lépe. Dokonce mi nevadí ani pohled na různá i nehezká zranění.

martin14

jiná odpověď

Doplňuji:
Mám rád vlastní krev ale jenom ve svém těle, kdybych ji měl pít tak asi hodím šavli

RyuzakiKate

jiná odpověď

Moje krev mi nevadí, ale nesnáším jehly, když to do mě sestřička píchne, tak se mi udělá zle, a ještě k tomu jsem chudokrevná, takže jeden odběr mě dost vyřídí a kolikrát jsem jim tam málem omdlela…

sdesigner

Ano vlastní

Poklička

Ano vlastní

huxa

Ano vlastní

pizlicka

jiná odpověď

nemam rada pohled na krev.
Doplňuji:
pri odebirani me vlastní my nevadi.jina´k ja­koukoli v zadnem pripade nekonzumuji.

Tmavovlaska

Ne nemám rád krev

baghira

jiná odpověď

Doplňuji:
Vidět ji nevadí, vlastní ani cizí, ale nemám to rád z toho důvodu, že krev znamená zranění a tudíž průser.

anonym

Ano cizí

Je to má největší pochoutka!

Doplňuji:
( Pro ty co to co to berou vážně, ano, je to vtip)

Monča.R.E.T.

Ano vlastní

Doplňuji:
ráda svou krev piju a rádá svou krev vidím