Jahodinx

Máte rádi klokaní vlasy?? ;) ;) ;) Já se s nimi ráda mazlím. ;) Jaká vlasová část se vám na klokanech líbí nejvíce?? ;)

Nejlepší odpověď
beer

Klokan nemá vlasy, ale srst. Nikdy jsem ji nepoužíval na mazlení, tak nedokáži posoudit.
V době, kdy jsem rybařil, měl kamarád „muškař“ totiž klokaní srst na výrobu umělých nástrah – mušek. A později jsem ochutnal také klokaní guláš, který byl moooc dobrý ))

Další odpovědi
quentos

mám radši žabí vlas, ten na rozdíl od klokaního existuje ;{)>

Funna

zatím jsem žádného klokana s vlasy nepotkala…takže nemůžu fundovaně odpovědět…

badisko

:D…klokani vlasy…jsem vazne zvedav co na to odpovi ..vlasofil bol** …:D

pusinka50

Co to pindáš, jaké klokaní vlasy, proboha, klokan má po celém těle srst a jestli ti je příjemná a máš ji v dosahu, tak ti přeji hezké pomazlení

terry

Prosím, jen dej pozor, ať toho klokana neumazlíš.