dust8

Máte rádi, když se v noci svalíte do postele a můžete konečně hodit celý den za hlavu?

pixabay: https://pixaba­y.com/cs/photos/spac%C3%­AD-unaven%C3%BD-postel-nohy-1159279

Nejlepší odpověď
aliendrone

:) „… svalíte do postele a můžete konečně hodit celý den za hlavu?“ :D

Ale jdi ty, je to jen fyziologicky nutná přestávka a tudíž může být jak vítaná, tak NEVÍTANÁ! O nějakém „házení celého dne za hlavu“ nemůže být ani řeči, protože tak jako po každé přestávce v boji nevyhnutelně začne DALŠÍ KOLO a bez přípravy (včetně nevyhnutelné analýzy předchozích událostí) si pouze koleduješ o to, aby tě někdo důslednější smázl jak stěrač komára na předním skle auta.

Znám jen JEDINÝ způsob, kterak to obejít – svalit se do postele na nějakou babuchen, to opravdu na nějaký čas zabere a přivede na jiné myšlenky. ;) :D :D