Cvrčák

Máte rádi, když je v politice přítomný vtip a nadsázka?

Nejlepší odpověď
Drap

To se nestává. Bylo by to dobré, ale u politiků , až na vyjimky. nestává. Rádi by to sice využívali někteří novináři, ale většinou to vyzní jako bohapustý blábol a prosazování svých pomatených smyšlenek.

Další odpovědi
Ametyst

Ano, ale není ho mnoho. Hlavně politici berou sebe hrozně vážně, a novináři vtipu a nadsázce vůbec nerozumí. Takže jejich interpretace případného vtipu není možná.

zjentek

Máme gender, vše by mělo být vyvážené. Zaregistroval jsem, že se civilové často normálně baví s policisty. To nepochopíš…

Kepler

Vtip a nadsázka snad radši ani ne, když tak jen lehce. Někdo by to mohl označit za dehonestování či urážku. Politici moc smyslu pro humor nepobrali. Taková vtipná satira, to už je jiná káva. Jejím adresátem však bývá jen obyčejný český a moravský ovčan. Jak ještě za socíku v Adamovských strojírnách kdosi prohlásil, že schody by se měly zametat zdola nahoru…

paul1

No srandy není nikdy dost, to myslím platí všude, někde méně, někde více