Kepler

Máte rádi kanadské žertíky?

Fakt by mě zajímalo, z čeho ty bikiny ušili. A moc se mi líbí reakce oběti…

Co nejlepšího jste vymastili vy? Jako kluk jsem např. naolejoval ráfky kola s čelisťovými brzdami kamarádovi. V přímém pokračování prudké zatáčky se za ním zavřela houština.

https://www.te­levizeseznam.cz/vi­deo/zajimava-videa/zene-se-rozpustily-bikiny-v-mori-kanadsky-zert-bavi-internet-64089387?dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=sznhp­.vidpbox&dop_req­_id=JLN7t1i7pQj-202008251640&­utm_campaign=ab­test154_amp_sez­namzpravy_var­B&utm_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
hapiky

Celkově vzato. kanadské žertíky mám rád, pokud nejsou namířené proti mě.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, adminovi se momentálně jeden nepovedl …

aliendrone

Jasně že mám, jen je někdy DOST těžké je ustát, pokud jsem obětí. ;) :D :D

Naše „žertíky“ už dávno překorčily hranici „obyčejných fórků“ (asi v důsledku zvýšení prahu odolnosti) a mnozí je řadí spíše do kategorie „psycho“ či rovnou „nechte se kreténi vyšetřit“. ;)

Udivuje mne ale to, že se majitel Keplerových palíren a kvasíren ptá na jeden z jejich významných produktů, „látka“ či tkanina chceš-li není nejspíš nic jiného, než polyvinylchlast. Kdybys měl velký zájem > https://www.sto­klasa.cz/netka­na-textilie-vodorozpustna-50-g-m2-sire-150-cm-freudenberg-x144897 . I ty jeden, tak rozpustné plavky se ti zachtělo? NJN, erotochlívák, co dodat. ;) :D

Kepler

alien: tak to je cenná informace. Pro mně, jako chemika, to bude hračka. Vezmu elpíčko (vinyl) , rozemelu jej, rozmíchám to v alkoholu a usuším. Jak prosté, milý Watsone.

aliendrone

Kepler>>> Jo, jasně. Ale co s tím budeš dělat dál, to už neřekneš! Takže znovu > NJN, erotochlívák! ;) :D :D