Drap

Máte rádi hrady a zámky ?

Pokud ano a rádi je navštěvujete, tk zde je zajímavá inspirace pro středočeský kraj
http://www.stre­doceske-zamky.cz/

Odpovědi
Michal Kole

ne, nebaví mě to.

Jsem ryze technický typ

manon

Mám. A ne že chodím moc dovnitř, to není podstatné. Ale ráda se projdu, ráda se kochám hezkými věcmi, výhledy, nasávám atmosféru, parádní bývají zámecké zahrady… Kdesi za tím vždy stál tvořivý duch.
Doplňuji:
Díky za pěkné tipy na výlet.

anonym

Moc se mi to líbí,existují podobně zpracované i jiné kraje? Hlavně ten můj Jihočeský..:D