Avatar uživatele
Kepler

Máte rádi houby?

Právě jsem shlédl na ČT1 skvělou komedii s Donutilem „Houbařský pes“ Co by český houbař neudělal 🙂 Tak mě napadlo, dal by se skutečně vycvičit pes pro hledání hub, když umí najít výbušniny, drogy a tak? Ostatně vycvičená prasata najdou lanýže pod zemí.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, aliendrone před 1757 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Mám ráda houby. A pes umí také hledat lanýže. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?time_conti­nue=6&v=atpHdRy­Redg

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Houby mám docela rád, pokud nerostou na trámech, na nábytku, nebo mezi prsty. Pes má úžasný čich, asi by se vycvičit dal (tedy možná), ale nikdy jsem takového neviděl, ani o něm neslyšel. Můžeš se o to pokusit a vejít do historie!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kajoch

Od jisté doby Donutila nemusím,ale houby mám rád…velmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Houby miluju na všechny způsoby.
Ale nesbírám je. Dostávám 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Houby jsou pěkně na houby. Nemám rád houby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Je zajímavé, že většina lidí je v tomto ohledu velice vyhraněná – houby buď 100% mňamiky nebo naopak BLÉÉÉ!
Aliendrone to má komplikované.

  1. smaženice, čistá houbová polévka > BLÉÉÉ
  2. houby (semo tamo) v bramboračce > dá se
  3. obalované smažené klobouky bedel etc. + houby v octě (NE „houby s octem“ ;) :D) > mňamiky!

Nejlepší na houbách je jejich sbírání, myslím :)

Houbařských čoklíků je HAFO! Dokonce jeden můj známý se s tím svým vořechem vypelichaným zablešeným pouličním dostal až na samotný mediální piedestal (v příloze novin zvaných nápaditě „Blesk“ – nejspíš podle rychlosti, kterak jeho čtení budí reflux) – DODNES s tím prudí v hopodě, i když je to už asi 15 let minulost! :)

Chjo Keplere… tvůj zoufale neobratný pokus z ostatních vymámit lokace jejich plácků, kam chodí pro červené muchomůrky, lysohlávky a další podobné kouzelné houbičky mne rozslzel dojetím. (Kecám, ale pravda je, že k tomu moc nechybělo!) Holt se budeš muset spokojit se svým MEGACLOUMÁKEM aneb "Ševče – drž se svého řemesla! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek