fisourek

máte rádi hannu montánu a proč?

je pro vás fakt zpěvačka nabo pitomec! prosím odpověz te moc mi to pomůže.

Nejlepší odpověď
kropitko

Hvězdička,která rychle zazářila a ty pak většinou rychle zhasnou. A už pak po nich neštěkne ani pes.Jestli je pitomec,tak to netuším,vůbec jí neznám

Další odpovědi
panenka

Já se na ní nedívám ale jak jsem ti už psala moje dcery ano. Jsou jedni kteří se na ní dívají a jsou druzí kteří jí nemusí nebo jí neznají.

jakube33

Jestli ti to,pomůže tak podle mě všechno co se točí kolem Hanny Montany je blbost.Na Hannu Montanu se diva moje 6letá sestřenice.Já osobně ji nemůžuz vystát.

GangstaHelper

Pitomec nebude. Jistě je dost talentovaná, hlavně v oblbování davů mladých mas holek.