Avatar uživatele
Kuchařosatan

Máte rádi GLS službu?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1667 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
DoTazatel

Ze všech doručovatelů ji mám nejmíň rád. Pokud byl vždy nějaký problém s balíkem, tak ho vezl GLS (nevěděli kam jet, kam zaparkovat, balík přišel poničený, nikdy z auta nevystoupí dokud nezvedneš telefon, přišel po dlouhé době s tím, že byl celou tu dobu v přepravě = dlouhé vyřízení objednávky,…).

Často něco objednávám, ale jediné problémy, které jsem měl, jsem měl vždy jen s GLS (pošta se taky nečiní, ale i ona je spolehlivější než GLS dopravci).

Podle oblíbenost (v procentech hodnocena celková kvalita dopravy, včetně doby, chování dopravců,…):

  1. PPD (100 %)
  2. DPD (pod 90 %) – pohoršili si, ale pořád jsou jedni z nej
  3. GEIS (75 %)
  4. Č pošta (přes 50 % asi 60%)
  5. GLS (hodně pod 50 %)

Zásilkovna má svoje a veze ji do zásilkovny, takže je nepočítám (ale nikdy žádný problém)

Někteří mají své vlastní dopravce jako Alza (alzaexpres) – ti třeba jezdí i o víkendu a hned na druhý den po objednání. Prostě profesionálové.

Upravil/a: DoTazatel

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Zda mám tuto službu ráda? Nezáleží mně na to, kdo doručí, ale že doručí správně.

Pokud něco objednávám na dobírku a je uvedená GLS v možnosti doručení, občas ji vyberu stejně jako PPL. . Ridič pošle SMS, nebo zavolá, kdy asi dojede.

S doručením balíku do ruky – ČP – také nemám problémy, ale nevýhoda – že čas doručení se liší podle počtu rozvážených zásilek. Někdy přijedou dřív, jindy čekám, čekám …

Jak jsem napsala výš, někdy vyberu službu GLS, jindy PPL, případně ČP. Zatím vše bez problémů.

Můžete si srovnat ceník za doručení od GLS a ČP.

Je stejná.

https://www.kvre­zac.cz/doprav­ne/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Mám ji ráda, jelikož její služby nevyužívám. 🙂
http://ceskehos­podarstvi.cz/sluz­by/gls-na-cerne-listine-firem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Nikdy jsem ji nepoužila.
Využívám Zásilkovnu a Uloženku.
Když není ta možnost tak PPL a Českou poštu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Ano, je lepší, než DPD.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
DoTazatel

jsem se přepsal, má to být PPl… nevermind

před 1667 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek