Moccaa

Máte rádi fotbal, synci?

Odpovědi
Rokio

Fotbal mám rád. Nejraději jsem obránce. Naopak nesnáším hokej.

elkon

Ano, hlavně ten náš mistrovský, jako správný patriot.

marci1

Nejsu synek, ale děvucha a fotbal mám ráda. Jak říká George Best: „Naučil jsem se, že fotbal není hra, ale způsob života.“ 🙂

zjentek

Mám rád cvrkot a jak se knedle sypou do branek, takže spíše ty hokejové synky, bo synci z trávníku jsou vedle nich jaksi zpomalený, jako ti zombie synci! (;

Kazatel

V holkách můžeš mít hokej a pak dostat kopačky, tak teď si to přeber, synku.

Marty Koller

Upřímně moc ne. A proč vždycky každému říkáš synci😂😂😂😂😂

jirka F

Ne, fotbal od dětství nenávidím. Raději mám hokej.

Moccaa

Rokio: Tou druhou částí jsem pobouřen, myslel jsem, že takoví lidé nejsou. Jsi jistý, že myslíš hokej, nepleteš si to s košíkovou nebo fanfrpálem, synku?