jsemjá

Máte rádi drony, nebo si naopak myslíte, že je to blbý stroj?

Já jsem majitel několika dronů.

Nejlepší odpověď
marci1

Dron je fajn, pokud se nezneužije. Bohužel se dá zneužít nejen ke sledování, ale i jako zbraň. ☹

Další odpovědi
cochee

Co to zase je? Z tvojí logiky věci: mám rád dron = dron je chytrý / inteligentní / smart, naopak nemám rád dron = dron je blbý stroj? To jakože vážně??

Rokio

To záleží na tom, k čemu je majitel využije.

Viděl jsem v televizi, že někdo zneužil dron ke stalkingu. Takové dřiny rád nemám. Naopak je bezva, když člověk využije dron pro pořizování fotografií okolí, protože je profesionálním fotografem a vojenské drony.

Dron nemám.

Drap

Pokud mně neobtěžují, je mi to úplně jedno.