Drap

Máte rádi či nerádi kolečkové brusle a bruslaře ?

Takto to začínalo:
http://letecka­posta.cz/947895394

Nejlepší odpověď
quentos

neradi. Nacpou se všude a myslej si, že jim patří celej chodník (ač jsou pěší zóny jasně rozdělené a maj na nich dokonce nápis IN-LINE jako kráva v polovině pro kolaře, kdyby se náhodou neuměli rozhodnout, kam vlastně patřej).

Další odpovědi
Kamionacka09

Nemusim je,nic mi to nerika a docela mi prijde trapny zenska s bruslema a kocar pred sebou.

Illines

Nejde mi to otevrit,ale brusleni jsem se stacila naucit jako holcina,mam to rada,no dnes buhuzel bruslim ve vsem.A tak co se v mladi naucis.....

GM

Kolečkové bruslaře mám nerada společně se skejťáky, jsou bezohlední, jezdí po chodnících mezi chodci a po silnicích, kde překážejí v silničním provozu a ohrožují nejen sebe, ale i ostatní účastníky provozu. Alespoň v našem městě tomu tak je.