Drap

Máte rádi česnečku ?

Inspiroval mne Jugar
Máte nějaký svůj osvědčený recept ? Česnečku nehodlám vařit !

Nejlepší odpověď
gecco

Jo, mam rad cesnecku (varim ji rad a vcelku casto), ale protoze ji nehodlas varit, recept neprozradim – jeste by se jej Jugar chopil a zkuwil jej…
😉

Další odpovědi
Agneta

Ano mám, je velmi zdravá – protizánětlivá v chřipkovém období:D

briketka10

Ano miluju a recept neřeknu je taťkův Héč 😁

anonym

Mám rád česnečku: na kostičky nakrájené brambory dám vařit do osolené vody, přidám lžíci vepřového sádla, trochu, doma udělané, podravky, trochu pepře a nakonec dám rozkrájený česnek aby vynikla jeho chuť a vliju rozškvrdlané vejce a dochutím.

Mc Merkurion

česnečku nejim,já zásadně OUKROP…po vopici vynikající (od manželky do postele…)

anonym

Když jí nehodláš vařit,tak zkus česnekačku!,Ta je skvělá.