Mr. Marek

Máte rádi českého herce, moderátora a dabéra Otu Jiráka?

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ota_Jir%C3%A1k

Nejlepší odpověď
marci1

Mám. Jeho dobrácký úsměv a smysl pro humor je nezaměnitelný. „Hele“ ze Studia Kamarád, mimozemšťan Alf. Po zdravotních problémech mu přeji mnoho zdraví. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Ano, líbí se mi jeho nezaměnitelný hlas.

aliendrone

Pan HELE? Je to takový ten sympatický bodrý týpek (na pohled). Takže ANO. :)

Nassin

Určitě ho mám v oblibě. Hrál, mimo jiné i v seriálu Novácí uváděného v TV Nova.

Emefej

Vím o koho jde, ale marně vzpomínám na nějaký film, kde bych mohl ohodnotit jeho herecký um.

paul1

Mám, je to sympaťák a kliďas.

Justin1

Ano, nejvíc mě jeho hlasem bavil mimozemšťan Alf.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Emefej>>> A v neděli dopoledne ti haranti za totáče čuměli v televizi na CO? Jů a Hele. ;) :D :D

Mr. Marek

  • dabéra, před pár dny oslavil 72. narozeniny, tak mnoho zdraví.