Rokio

Máte rádi cappuccino? Myslíte si, že je super?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Filip84

jiný názor

Cappuccino znám jenom odsud, nevím, jaká je v reálném životě, ale tady jí mám rád, proč bych jí neměl rád – už jenom proto, protože Ti, veskrze, píše to samé, co Ti píšu já.

Tak: poslechni, sakra, už!

Další odpovědi
cappuccino

ano

Nejlahodnejsi zpusob pripravy kavy:-D
Panum dekuji a rozsevam lahodnou vuni s jemnym bilym sametovym zavojem;-)
Rokio: je obdivuhodne, ze nekdo, kdo nepije kavu, zaklada tuto anketu. Doufam, ze vysledky ankety dobre zpenezis?!!

aliendrone

jiný názor

Já ji znám jen z tohoto webu, dokonce jsem ji ani neviděl. Ale tobě radím – NELEZ zjentkovi do zelí pokud nechceš od Ježíška dostávat nové galusky ke kriplkárce. 😉

Dochy

ano

Pro mně asi nejvhodnější druh kafe, který je běžně k sehnání 😉

Malvína

jiný názor

Občas si dám. Kávu piji zřídkakdy a když už, tak právě cappuccino. Někdy latté.

Drap

ne

,

aliendrone

cappuccino>>> HALT! Tak BRUTÁLNÍ strašení ještě před půlnocí („…bilym sametovym zavojem“), klobouk dolů! 🙂 😉
Naštěstí my déle mladí jsem zodolnění životem jednak a druhak ti mladší ještě nemají rozum, aby plně chápali dosah téhož. Ještě že jste nepřidala (VELMI ROZUMNĚ!) pochod pana Mendelssohna, protože to už by jim docvaklo a víte, jak je ta dnešní generace choulostivá. Tak se to doufám obejde bez smrtelných následků.;-) 😁

cappuccino

aliendrone: Vidim, ze zdejsim ucastnikum fantazie nechybi:-D