Mili @

Máte rádi bramboračku?

Před chvílí tady byla v reklamní liště…
A v jakém provedení, s houbama, se zeleninou…?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jistě správnou bramboračku se zeleninou a houbami pěkně s jíškou zapraženou , česnekem a majoránkou, mňam to je dobrota.

Další odpovědi
anonym

Ano,mám rád bramboračku se vším co se do ní dá dát!

quentos

s houbami i zeleninou – nejlíp když si je sám nasbírám

ReHu

Neee. Nemůžu tepelně upravenou kořenovou zeleninu. Vůbec mi nedělá dobře.

Michal Kole

Hub se bojím, jím jen průmyslově pěstované žampiony.

Jinak bramboračku mám rád, ale máma mi ji nechce dělat.

elektrikář

Bramboračka, když jí uvařím je to pro mne návrat do mládí.Když z ní voní houby česnek a marijánka.Vzpomínám na mládí, jakou mněla moje máma radost když jsem jí uvařil než přišla z práce.

sparta10

Coto je bramboračka?