Avatar uživatele
Rokio

Máte rádi Bradavice? Co myslíte?

Máte kladný vztah k Bradavicím?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 2164 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

jiná odpověď

Jak můžu mít nějaký vztah k něčemu, co reálně neexistuje, je to pouze výplod autorky a filmového zpracování. Stejný vztah budu mít i k Šípkové Růžence, Zlatovlásce a pod. Mohu si to dílo přečíst, nebo se podívat na film. Z autorky toto dílo udělalo milionářku, mnoho herců se díky tomu proslavilo.
To jsem byl také dříve unesen hrdiny Karla Maye a Foglara. Vzpomínky zůstanou i když knihy a filmy už ne?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MonkeyKing

ne

štvou mě a kožní roztoky nepomáhají

Upravil/a: MonkeyKing

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

jiná odpověď

Ano. Aj keď je to klasická rozprávka v kúzelníckom šate. Vždy lepšie než tie rany päsťou a vybuchy granátov, či rozbíjanie aut spolu s potokmi krve a horami mrtvol v akčných filmoch. Rada sledujem herecké výkony a nápady použité v týchto kúzelných kúzelníckych filmoch. O fantázii autorky už ani nehovorím.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

jiná odpověď

Sic jsem tam nebyl alo ten hrad jako takový existuje i v reálu nachází se na severovýchodě Anglie v městečku Alnwick.

zdroj:https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti-zajimavosti/70125/bra­davice-opravdu-existuji.htmlem

Jinak lidské bradavice rád nemám i když si je(když je náhodou mám) maži vlaštovičníkem(štá­vou).

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek