poho

Máte raději McDonald's, nebo KFC?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Natyy9713

McDonalds

Dochy

McDonalds

Snažím se spíš vyhýbat. Ale když jsem na cestě a je hlad, tak u McDonalds

  1. mám trochu (jen trochu) lepší přehled o sortimentu tak vím co si okamžitě objednat relativně bez přemýšlení
  2. jejich hranolky mi víc chutnají
  3. i ten zbytek sortimentu (pokud jsem zkusil) mi víc vyhovuje v McDonalds

kamila44444

McDonalds

da ny

KFC

metro

McDonalds

miroslav.bk

KFC

Kryšpín

Dále od nich dále

anonym

chybí odpověd ani jedno …

anonym

hranolky s polska, kuřecí z maďarska, vepřové z německa. Absolutně nechápu proč bych měl podporovat tuhle hierarchii kdy evropští výrobci mají nad sebou zbytečný americký management který ukousne většinu zisku.

dudu

Fuj.

quentos

Chybí „jiná možnost“. V obojím jsou stejné s*ačky.