Máte raději kuřecí řízky z prsou, nebo ty stehenní řízky?

Já osobně raději ty stehenní, nejsou tak suché a jsou šťavnatější.
Díky za odpovědi, popř. rady.
Suaeda,vím,že ty domácí se nedají srovnat s tím co je v krámech,že je to všechno z brojlerů.
Ty domácí znám velice dobře,když tu u mě běhalo po dvorku po stovkách.

Nejlepší odpověď
da ny

Kuřecí řízky mám ráda z prsíček (a vepřové z krkovičky).
Z kuřete mám nejraději stehno (čtvrtku) v každé další úpravě ;)

Další odpovědi
Elk

Stehenní je lepší, ale žena raději prsní a rozklepe to na slabý plátek – teda, mně ne, to nesmí!

mojitek

Jasněže stehýnko, Jugare 😉

suaeda

Kuřecinu nejím od té doby co jsem tahal domu kuřata po celých kartonech nejdříve za 12 Kčs (ano minulá měna) za kilo. Takže dobrý vepřový řízek je lepší. Navíc když si vzpomenu na chuť masa z kuřat vykrmených na dvorku mé bábrle tak to je k neporovnání. Co ale chtít od masa, které vyroste za 25 dní

anonym

Když není zbytí, tak ze zadní nápravy, ale preferuji vepřový.

hanny 2

Mám raději stehenní maso,ale řízky moc nedělám,spíš to vykostím a udělám steaky.Ty samozřejmě neklepu,jen tam,kde je vyšší kousek masa,tak trochu naříznu.
Ani prsa neklepu,jen opeču na pánvi a dám dopéct do trouby a jsou taky šťavnatý!

Ale nejčastěji kuře peču celý – jen osolený v bílé porcelánové míse.

Luxx

co není čistá svalovina, to nesním… takže mám raději první variantu.. stehenní řízky bych musela pitvat (protože je v nich krom masa plno gumiček a dalších pružících věcí) a to by mi pak vystydly..

Emefej

Z vepřové krkovice.