Rokio

Máte raději, když starší chlap má šedé vlasy a částečnou pleš, nebo když má hlavu vyholenou?

Odpovědi
Drap

Proč bych to měl, nebo neměl mít rád? To je snad každého věc. K čemu ti může být odpověď na takovouto debilitu dobrá?

cappuccino

Jeden kolega v praci, ctyricatnik, mel takove jemne neposlusne vlasy a uprostred hlavy ples. Nechal se vyholit a vylozene mu to prospelo!!

Filip84

Drap: neodpovídej mu a, dříve či později, se přestane na debility ptát.

Emefej

Nepřestane.