Rokio

Máte raději hranolky, nebo chipsy?

Preferujete pořádně osmažené hranole, nebo raději dáte přednost pořádným chipsům? Co máte raději?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze srovnávat. Mám rád oboje, ale moc často ani jedno nejím.

Další odpovědi
Malvína

Obojí jím výjimečně, rozhodnout se nějak nedokáži. 🙂

quentos

To je jak srovnávat bláto a louži. Ale když už si mám vybrat menší zlo, tak rozhodně hranolky (a nejlépe domácí).

aliendrone

Jím hranolky a OPRAVDOVÉ smažené bramborové LUPÍNKY, chipsy téměř nežeru. (chipsy > to je ta rozemletá kejda, která se tlačí vysokým tlakem do podoby lupínku – typicky k zblití odporné produkty fy Bohemia)

Hranole obvykle jako přílohu, lupínky jako snack, proto si nelze vybrat. Své patří ke svému, no. ;) :D