muzikmaniak

Mate radeji CD a LP, nebo si radsi poslechnete hudbu pres Stream sluzby, i kdyz vam internet muze vypadnout?

Myslite ze nosice zmizi

Nejlepší odpověď
anonym

Ani jedno, poslouchá rádio!

Další odpovědi
Lamalam

Poslouchám CD z originálních nosičů. Manžel je zvukový purista a pouští si jenom klasická vinylová elpíčka.

lexx

CD a LP, ostatní neznám, nezajímá mě, iritují mě

gecco

Ja su natolik hluchej, že mi stream nevadí – ale natolik rozumnej, že mi nevadí ani vypadnutí netu – nezblázním se, když písnička neočekávaně skončí…
Přesto stream neposlouchám – nemusí mi furt něco bušit do uší…
___
Pokud jde o kvalitu, pak je stream oproti CD často naprostým hnojem, oproti vinylu ani nehovoře – analog je analog (a tak je to i s obrazovým záznamem)…
😉

ten který je

Prošel jsem si vším,od poslechu z radia které bylo vyrobeno ve třicátých letech minulého století a mělo lampy až po současnou možnost médií.Reproduktor byl potažen látkou a když hráli Rolling Stones,látka měla takové vibrace jako by tepalo srdce.:-) Na LP vinyly nenechám dopustit,dle mého dokáží potěšit sluch mnoha hudebním fandům.Také ty krásné vnitřní obaly LP desek mají své kouzlo.Nejsem hipster ani nostalgický stařec,jen mi připadá že dnes už hraje prim v muzice pouze hit který je podporován mainstreamem.Prodej CD dnes stagnuje,ale vinyly zažívají svůj návrat, jsou jen cenově docela vysoko.Z hlediska dostupnosti nebo nedostupnosti některých hudebních alb beru vše,LP,CD,MC,nebo MP 3.

ivzez

Dávám přednost rádiu, pokud by právě nehráli nic zajímavého, pak LP.
CD poslouchám výjimečně (jen to, co není v rádiu ani na vinylu), streem
vůbec (mám malý FUP limit).