Rokio

Máte raději blondýnky, nebo černovlásky (otázka pro muže)?

Nejlepší odpověď
Disraeli

černovlásky

Si piš, že brunety… Ale jako, nebudu vybíravý. ;)

Další odpovědi
da ny

jiná odpověď

Mám ráda také svíčkovou, řízky a bramborový salát, buchty s povidly, rajskou omáčku, sulc, rizoto, hořkou čokoládu, Haribo medvídky a další dobroty…..
Líbí se mi blonďáci, tmavovlasí kluci, šediví a někdy i plašonci. :)

Kazatel

jiná odpověď

Blondýny i brunety, zrzky i krásně vyholené, o barvě vlasů to není.

Dvorní šašek

blondýnky

Drap

jiná odpověď

Filip84

jiná odpověď

Pro život je to asi stejně podstatné, jako jestli je vysoká pět nebo šest stop, nebo jestli má kozy o číslo větší, nebo menší. Je to úplně jedno, hodnotit člověka podle vzhledu je prostě úplně mimo.

TIMEA Janeso

černovlásky

Líbí semi