Gestas

Máte raději Babiše, nebo Kalouska?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Muffz

Babiše

Kalousek je oblíbený v Praze, Babiš všude jinde. V Praze byli vždycky exoti.

Kalousek už dlouhou dobu ve sněmovně jen kope do Babiše, otravuje všechny okolo a má blbé kecy. Za své funkce ministra financí sice nějakým způsobem přečkal ekonomickou krizi, ale to je všechno, co kdy dokázal udělat. Je to člověk bez zkušeností a bez skutečné praxe, zaspal dobu a neví, jak se skutečně čerpají dotace, kde se berou peníze atp.

Naproti tomu Babiš má dlouholetou praxi, ví, jak svět chodí. Během těch pár roků vytáhl republiku z té špíny, kam ji Kalousek dotáhl nezodpovědnými či nezkušenými rozhodnutími. U Babiše se mi jen nelíbí, že si přivlastnil všechny úspěchy minulé vlády, i když tam nebyl sám.

Další odpovědi
Kryšpín

Kalouska

Mistr Kalousek je v politice dlouhá léta má zkušenosti i při budování komunismu, nechal zakoupit kvalitní padáky, zmrazil všem důchodcům na tři roky penze a je chudý jak kostelní myš, vlastní pouze půlku staré chaloupky. Můj soused má názor, prostě proletář, demokrat a nýní chudý kapitalista politik

CR chess2017

Kalouska

hapiky

Babiše

Babiš je také zlo, ale mnohem menší než Kalous.Oba umí perfektně lhát, chytračit a krást. Tak dobře, že je nikdo neumí potrestat. Těch Babišových 50mega jsou jen drobné, ani se nedivím, proč se diví, když jde jinak o mnohem větší částky (a zřejmě ještě půjde). Pořád stejná písnička, lidé jsou nepoučitelní.

anonym

Babiše

U Babiše se se mi moc libí jeho videa jak si z něho dělají hudební hvězdu … Kalousek by se měl sbalit a odejít žít do Ruska nejlépe na Krym a vrátit miliardy co dluží českému lidstvu.

Zdroj: https://m.you­tube.com/watch?v=A­oJ9L66eBbw

GM

Babiše

anonym

Kalouska

To je teda nabídka 🙂 … z těch dvou bych preferoval kupodivu Kalouska, jeho schopnost mluvit, argumentovat je na mnohem vyšší úrovni než u Babiše, který se raději vyhýbá všem debatám aby si svým jednoducoučkým vyjadřováním plným „slovenismů“ netrhl moc ostudy. Politika je každopádně plná mnohem talentovanějších a vzdělanějších lidí, než tito dva.