lenina270

máte pultový mrazák?jak řešíte vnitřek?

jak řešíte uspořádání?bednama s víkem?
pokud ano-máte tip na nějaké co vydrží ten mráz-popřípadě info kde se daj koupit?
já to tam mam jen tak a pořád to přerovnávám když něco hledám…
poradte prosím něco…

odpuste si prosím řeči jedné známé z většího města:dnes se mrazák nevyplatí vše se dá kdykoli koupit…

  • to je sice pravda,ale ne na malé vesnici,kde se dávaj běžně do mrazáku třeba králíci,(-loni se mi dařilo-každá samice měla 6–9 králíčků v 1 vrhu 🙂 )zabijačka,švestky…

Nejlepší odpověď
tom004

Měl jsem podobné problémy.Vyzkoušel jsem co mi kdo poradil.Dopadlo to tak,že jsem se ho zbavil a koupil šuplíkový.Má šest šuplat,vím co ve kterém je,a je klid.Místo ušetřím tím,že co jde vakuuji.Strašné slovo. :))

Další odpovědi
mosoj

Pultový mrazák je ten nejekonomičtější mrazák, který můžete koupit.

Nevýhodou je, že nemá zásuvky. Rozdělení skladovacího prostoru se řeší závěsnými drátěnými košíky ) jedním, nebo dvěma. Získáte tak tři oddělené prostory, což napomůže přehlednosti skladování.
Dále pak již jako v každé mrazničce, sáčky nebo kazety.

Mapel

U nás je systém popisovat sáčky. V domácích potřebách se běžně plastové bedny různých velikostí nechají koupit.

hanulka11

tak já mám šuplíkové dva mrazáky a dávám věci do dóz s víkem nejlépe hranatých pěkně se štosují a nezůstává volné místo mezi…jinak známá používá krabice od mléka a je s tím spokojená ,
s většími věcmi je problém jako je králík a pod…to je snad lepší naporcovat a uložit opět do dóz …mě se nejvíc osvědčily jeden čas v nich prodávalo Dannone jogurty – podlouhlé s víkem , hlavně musí být materiál aby ti nepřemrzly a nepraskly,ale to jistě víš.....u šuplí­kových je dobré, že si napíšu co v kterém mám a pak většinou jdu najisto , pokud to někdo nepřendá jinam.....z toho důvodu jsem pultový nechtěla …zdál se mi nepraktický,ale zase není problém snad třeba nalevo ovoce a napravo maso a udělat si systém .

na těch dózách je to většinou napsané, že jsou vhodné jak do mikrovlnky tak do mrazáku podívej třeba taková …a není to drahé

http://www.kozak-svitavy.cz/doza-do-mrazaku-ctvercova-ola-sada-2ks-0-9l-ean1750037-skup175.php

SuzanKa

Tys ten mrazák kupovala na https://www.top­chlazeni.cz/? Jak jsi spokojená s jejich službami?

Sonka Pop

Jj, super shop. Hlavně jsou tam opravdu hodně ochotní a moc rádi se vším poradí.

Pajka.111

My nemáme doma zrovna moc prostoru na samostatný mrazák. Jako co si budeme, ten by byl z kapacitních důvodů nejlepší, ale bohužel. Takže my máme mrazák s lednicí. Máme ledničku od Liebherr. To jsou prostorné a spolehlivé lednice s mrazákem, takže super https://www.top­chlazeni.cz/.