Avatar uživatele
lenina270

máte pultový mrazák?jak řešíte vnitřek?

jak řešíte uspořádání?bednama s víkem?
pokud ano-máte tip na nějaké co vydrží ten mráz-popřípadě info kde se daj koupit?
já to tam mam jen tak a pořád to přerovnávám když něco hledám…
poradte prosím něco…

odpuste si prosím řeči jedné známé z většího města:dnes se mrazák nevyplatí vše se dá kdykoli koupit…

  • to je sice pravda,ale ne na malé vesnici,kde se dávaj běžně do mrazáku třeba králíci,(-loni se mi dařilo-každá samice měla 6–9 králíčků v 1 vrhu 🙂 )zabijačka,švestky…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? terry, tom004 před 4485 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Měl jsem podobné problémy.Vyzkoušel jsem co mi kdo poradil.Dopadlo to tak,že jsem se ho zbavil a koupil šuplíkový.Má šest šuplat,vím co ve kterém je,a je klid.Místo ušetřím tím,že co jde vakuuji.Strašné slovo. :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Pultový mrazák je ten nejekonomičtější mrazák, který můžete koupit.

Nevýhodou je, že nemá zásuvky. Rozdělení skladovacího prostoru se řeší závěsnými drátěnými košíky ) jedním, nebo dvěma. Získáte tak tři oddělené prostory, což napomůže přehlednosti skladování.
Dále pak již jako v každé mrazničce, sáčky nebo kazety.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mapel

U nás je systém popisovat sáčky. V domácích potřebách se běžně plastové bedny různých velikostí nechají koupit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak já mám šuplíkové dva mrazáky a dávám věci do dóz s víkem nejlépe hranatých pěkně se štosují a nezůstává volné místo mezi…jinak známá používá krabice od mléka a je s tím spokojená ,
s většími věcmi je problém jako je králík a pod…to je snad lepší naporcovat a uložit opět do dóz …mě se nejvíc osvědčily jeden čas v nich prodávalo Dannone jogurty – podlouhlé s víkem , hlavně musí být materiál aby ti nepřemrzly a nepraskly,ale to jistě víš.....u šuplí­kových je dobré, že si napíšu co v kterém mám a pak většinou jdu najisto , pokud to někdo nepřendá jinam.....z toho důvodu jsem pultový nechtěla …zdál se mi nepraktický,ale zase není problém snad třeba nalevo ovoce a napravo maso a udělat si systém .

na těch dózách je to většinou napsané, že jsou vhodné jak do mikrovlnky tak do mrazáku podívej třeba taková …a není to drahé

http://www.kozak-svitavy.cz/doza-do-mrazaku-ctvercova-ola-sada-2ks-0-9l-ean1750037-skup175.php

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Tys ten mrazák kupovala na https://www.top­chlazeni.cz/? Jak jsi spokojená s jejich službami?

před 1611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Jj, super shop. Hlavně jsou tam opravdu hodně ochotní a moc rádi se vším poradí.

před 1591 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

My nemáme doma zrovna moc prostoru na samostatný mrazák. Jako co si budeme, ten by byl z kapacitních důvodů nejlepší, ale bohužel. Takže my máme mrazák s lednicí. Máme ledničku od Liebherr. To jsou prostorné a spolehlivé lednice s mrazákem, takže super https://www.top­chlazeni.cz/.

před 1639 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek